Witamy na stronie wydawnictwa

Jesteśmy wydawcą specjalistycznych czasopism medycznych - zapraszamy do zapoznania się z ich zawartością. Na tej stronie znajdziecie również informacje o konkursie na najlepszy preparat dermatologiczny, porady dotyczące ubezpieczeń dla lekarzy, kalendarz szkoleń i konferencji

Nasze czasopisma

Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Wydawana od 1999 roku. Dwumiesięcznik pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, indeksowany w Rankingu Polskich Czasopism Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (4 pkt) oraz w Index Copernicus (28,11 pkt). Adresowany głównie do dermatologów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, dermatochirurgów i kosmetologów.

Aktualny numer pisma
Dermatologia Dziecięca

Dermatologia Dziecięca

Jedyny na polskim rynku magazyn medyczny poświęcony tej specjalności, objęty patronatem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, indeksowany w Rankingu Polskich Czasopism Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Adresowany głównie do lekarzy pediatrów, lekarzy rodzinnych, dermatologów i alergologów. Tematyka periodyku obejmuje schorzenia dermatologiczne charakterystyczne dla dzieci i młodzieży oraz sprawiające problemy diagnostyczne i lecznicze.

Aktualny numer pisma
Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Kwartalnik poświęcony medycynie estetycznej i zdrowemu stylowi życia. Tematyka magazynu obejmuje m.in. przeciwdziałanie starzeniu się organizmu oraz zwalczanie skutków tego procesu (usuwanie defektów estetycznych, sposób odżywiania się, kwestie psychologiczne itp.). Czasopismo dostępne w prenumeracie, w wolnej sprzedaży, a także w wybranych klinikach medycyny/dermatologii estetycznej.

Aktualny numer pisma
Terapia Fotodynamiczna

Terapia Fotodynamiczna

Interdyscyplinarny, dwujęzyczny kwartalnik poświęcony zastosowaniu metody fotodynamicznej w diagnostyce i terapii chorób w różnych dziedzinach medycyny. To drugie w Europie czasopismo dotyczące tej tematyki.

Aktualny numer pisma

Inne

Medycyna estetyczna na Facebooku

Dermatologia estetyczna na Facebooku

Zapraszamy do udziału w grze:

Rozpoznaj zmianę skórną